Londra’da iş görüşmesine çağrıldım gitsem mi (iş garanti değil)

İş güzel şirket güzel pozisyon güzel maaş güzel. Güzel de güzel amaa alınmama ihtimali de var tabiki. İş görüşmesi sonuçta. Cuma günü olacak. İşten bir gün izin alıp İstanbul dan londraya gitmem gerekir. En az bin tl’ye patlar bu tüm koşuşturmaca bana. Napsam çok ikilemde kaldım

gorusmeyi skype uzerinden gerceklestirme opsiyonu yok mu?

  • in vino veritas  (16.02.18 18:31:51)
Masrafları karşılıyor musunuz de. Ya evet derler, ya da skype yapalım derler bunun üstüne.

  • noluyo yaa  (16.02.18 18:33:40)
İmkan varsa git pazar günü de Manu Chelsea maçını izle dön.

  • gozu acik sevisen yahudi  (16.02.18 18:40:23)
Skype’a hayır dediler
Masrafları karşılar mısınız da dedim ona da hayır dediler
Bunları eklemeyi unutmuşum
  • mhmtt  (16.02.18 18:40:40)
camussar'in dedigi gibi fake olabilir. gorustugun kisi gercekten o kisi mi emin ol derim. kullandigi mail adresinin uzantisi, vs. gibi ayrintilari incele bence. kesin olmayan bi is icin buyuk sirketler (ki aslinda kucuk sirketler de) kimseyi turkiyeden ingiltereye cagirmaz ustelik skype gercekten bu isler icin fazlasiyla kullaniliyorken.

  • in vino veritas  (16.02.18 18:43:31)
Şirket gerçek arkadaşlar gayet. O konuda problem yok. Yeni başlayan - 1-2 yıl tecrübe isteyen bir pozisyon haliyle yapmıyorlar skype üstünden alımları. 50-60 kişi işe alacaklar

  • mhmtt  (16.02.18 18:46:45)
Risk al git abi, en fazla paran, zamanın gider. Şayet gitmezsen belki bir fırsat kaçırmış olacaksın buna değmez. Üstelik de 50-60 kişi işe alınacak demişsin az bir sayı değil.
Kendini zihinsel, fiziksel olarak hazırla. Güzel bir görüşme geçir, çıkışta bir yerlerde otur yemeğini ye sonra geri gel. Başarılar diliyorum :)

  • burka  (16.02.18 18:54:12)
gözü açık sevişen +1

  • cay koy geliyorum  (16.02.18 18:57:51 ~ 18:58:01)
Git bence de firsatlar hep cikmiyor karsimiza. Degerlendirmek gerek.

  • 111111  (16.02.18 19:05:39)
@camussar eu varandaşıyım o yüzden sıkıntı yok. Masterı da uk de yapmıştım.

  • mhmtt  (16.02.18 19:16:41)
Hayırlı yolculuklar kardeşim bol şans.

  • brad pitt  (16.02.18 19:35:18)
bence bu soruyu soran biri gitmesin ya. cidden. belli ki mutlusun bulunduğun yerden/konumdan. hiç boşuna kasma o zaman. paran cebinde kalsın, işi de orada olmaktan mutlu olacak biri alsın.

  • sen git ben geliyorum  (16.02.18 19:40:23)
La ne artislik yapıon git görüş tabi millet simitçi tezgahına razı su ekonomide

  • steward  (16.02.18 20:26:32)
yani bir de "arkadaşlar, söylemedim ama ben zaten Cambridge'te yaşıyorum" falan deyin oldu olacak. Ne biçim soru olmuş.
Gidin.

  • sopiro  (16.02.18 20:34:59)
Sopiro +1
Sen git ben geliyorum +1

  • pinkpeony  (16.02.18 20:44:32)
guyyyyyyyss haber vermek istedim buraya yazanlara. Londraya gittim ve isi aldim. gelecek ay yerlesiyorum buraya!!!

  • mhmtt  (24.02.18 00:04:29)