[]

Bulgaristan vatandaşlık

Merhaba arkadaşlar, babamın dedesi Bulgaristan doğumlu çıktı buradan bize bir vatandaşlık çıkar mı, var mı bu konuda tecrübesi olan?
 
onun için bahsi geçen dedenin vatandaşlık alması gerekiyor. sonra sizin dedeniz, sonra babanız, sonra siz. bu sırayla gitmesi gerek diye biliyorum. zira dedem bulgaristan doğummlu ve biz vatandaşlık alabilelim diye oturma iznini falan aldı ev tuttu bulgaristanda 1 ay yaşadı, ona vatandaşlık çıkması için ne gerekiyorsa işte. sonra onun çocukları başvurabiliyor, sonra torunlar.

böyle biliyorum ben.
  • 111111  (15.02.18 10:56:06) 
tam olarak 14 başlık altta aynı soru var.


  • senolll  (15.02.18 10:57:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.