[]

Ekşi Sözlük Mobil Uygulaması Varken Ekşi Duyuru'ya Girme

Merhaba,

Biraz aradım ama bulamadım. Ekşi Sözlük mobil uygulaması android telefonda kuruluyken Ekşi Duyuru'ya sözlük hesabımla giriş yapmaya yeltendiğimde uygulamaya atıyor ve giriş yapamıyorum. Var mı bi çözümü? Uygulamada sub-etha falan da yok.

Şu da işlemedi: www.eksiduyuru.com

 
ios'ta sıkıntı olmuyordu. daha doğrusu safari'den giriyordum duyuruya. zaten sözlüğün uygulaması iğrenç. sildim, artık kafam rahat


  • washe  (12.02.18 15:38:53) 
ekşi sözlük yazarıyım linkini tıklayarak değil yeni sekme olarak aç.


  • doxanikee  (12.02.18 15:53:24) 
Ekşi Sözlük, "Ekşi Sözlük bağlantılarını uygulama ile aç" olarak varsayılan yapılmış olmalı. Bu yüzden telefondan genel ayarlar-uygulamalar-ekşi sözlük-varsayılanı temizle demek gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra Duyuru'ya giriş yaparken (veya herhangi bir Ekşi Sözlük bağlantısına tıklarken) bir daha Ekşi Sözlük uygulamasını açmayacak ve manuel olarak web sitesi üzerinden giriş yapabileceksiniz.


  • m e b  (12.02.18 16:04:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.