hepsiburada.com vs apple.com.tr

iphone x almaya niyetliyim
256gb için hepsiburada 6349tl fiyat verirken apple 6899tl diyor. hepsiburada iş bankası için 75tl de çip para veriyor.
apple, ben hepsiburada'ya garanti vermiyorum diyor. hepsiburada ise apple türkiye garantili satıyor. nasıl oluyor bu işler?
bilen anlayan varsa aydınlatsın.
bir de 625 fark var, avrupadan gelen telefonlardan daha ucuza geliyor? neden ucuz? siz olsanız alır mısınız?

Daha önceden aldım, sorun yaşamadım. Apple bizden al diye öyle demiştir sana.

  • lana del rey  (10.02.18 23:06:35)
"apple, ben hepsiburada'ya garanti vermiyorum diyor." bunu nerede diyor apple?

  • helenart  (10.02.18 23:06:43)
daha önce de soruldu. hepsiburada stok yapıyor, o yüzden daha ucuza satabiliyor. apple garantili diyorsa apple garantilidir. hbden alın tabiki.

  • veritaslibertas  (10.02.18 23:07:16)
apple'a sorunda sordum, hepsiburada garantimiz altında değil diyor, teknosa garantimiz altında diyor

  • koybasigillerden  (10.02.18 23:17:53)
apple'ın öyle demesinin sebebi hepsiburada'da pek çok şirketin dükkan açabilmesidir belki de,
satıcı hepsiburada mı?

  • michael_knight  (10.02.18 23:39:46)
hepsiburada

  • koybasigillerden  (10.02.18 23:55:14)
apple sorun'da kısmında bir bilgi karmaşası olabilir. kimse garanti konusunda böyle bir riski alarak (yanlış garanti bilgisi vererek) satış yapmaz. hb'nin jenerik isim olduğundan soru bu şekilde cevaplanmış olabilir (resmi adı: d-market). ya da hb gerçekten uçtu 1 dakikalık sorgu ile ortaya çıkabilecek bir hatalı bilgi ile satış yapıyor.

  • helenart  (11.02.18 00:28:00)
Cihazlarin hepsi Apple garantili, fakat bazilari Turkiye'de onarim goremiyor. IMEI numarasi sorgusunda ithalat yoluyla kaydedilen imei yaziyorsa 2 yil garantilidir. 2 yil garantili olan her iPhone, Turkiye'de onarim gorebiliyor demektir. Hem de Apple Store'larda bile.

Apple'da sordugun kisi hepsiburada'nin nereden alip sattigini bilmeyecegi icin buna garanti veremeyiz demistir.
  • supergirl  (11.02.18 16:53:56)
sonuç olarak; siz olsanız hb'den 600tl ucuza alır mısınız?
yoksa işi garantiye alıp apple.com'dan alırsınız?

  • koybasigillerden  (11.02.18 22:43:26)
direkt içim rahat hepsiburadadan alırım.

hepsiburada'dan alırken apple türkiye garantili diyen satıcıdan alacaksın ama, başka satıcılar var onlardan alma.
  • bir ileti paylastim  (11.02.18 22:52:48)
hepsiburada'dan aldığım son ürün kırık çıktı. servis ve de kargo tutanağına rağmen 2 aydır iade kabul etmediler.

  • turkay  (28.06.19 16:38:12)