[]

restoranda çalışan garson kız

ara sıra gittiğim bir restoran var. orada çok hoşlandığım bir kız var. orada ayrıca pek samimi olmadığım bir arkadaş(kız) da garsonluk yapıyor. restoranda müdür de ortalıkta durduğu için müşterilerle pek muhabbet kuramıyorlar, sadece sipariş alıp getiriyorlar hızlıca, sohbet konuşma imkanı pek doğmuyor. neyse şimdi ben bu kızı instagramdan da buldum, profili de açıktı zaten. şu an ben napayım? instagramdan ekleyeyim mi? ama daha aramızda muhabbet yok öyle. diğer garson arkadaşa açsam mı mevzuyu, ama onla da pek yakın arkadaş değiliz, uzaktan. instagramdan eklesem profili açık olduğu için takibe ekleyecek hemen ama o geri dönmezse mal gibi kalırım diye de çekiniyorum. ne yapmamı önerirsiniz?
 
Takip et, geri takip etmezse üzgünüm. Mesaj atma sadece request ya da follow.


  • perfectum  (10.02.18 00:35:04) 
bence arkadaşına söyle münasip bir dille.internet olayı genelde ters tepebiliyor kızlarda


  • high hopes of the sozluk  (10.02.18 00:42:01) 
Internetten yaklaşmaktansa yüz yüze iletişim kurmayı dene. Senin onu uzaktan beğenmen gibi kız da seni halihazırda uzaktan görüp beğenmiyorsa internet olayı sonuç vermez bence.


  • grv  (10.02.18 16:36:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.