[]

Tarkan disci

Megastar Tarkanın discisi kimdir?Googleda 2008de disleri yapan biri var da güncel gittigi disci o mu emin degilim.Bilen var mi?

Edit:instagramdaki videoyu sabah aksam izliyorum,hipnotize oldum:(


 
kim oldugunu bilmiyorum ama saglam para bayildigi kesin o implanta..


  • cooperr  (09.02.18 21:27:55) 
Implanttan ziyade bakım olayını da merak ettim.Bembeyaz ve harika:)


  • basubadelmevt  (09.02.18 21:32:26) 
Galip Gürel :)


  • neferkitty  (09.02.18 21:46:43) 
Hafta içi sabahları tv8'de çıkan bi dişçi var, çağdaş kışlaoğlu. Ünlü bi dişçi. O olabilir. Değilse bile o ayarda bi dişçidir herhalde.


  • kibritsuyu  (09.02.18 22:17:08) 
inanılmaz yapay görünüyor.


  • doxanikee  (09.02.18 22:20:32) 
neferkitty +1

tarkanin dis hekimi galip gürel. butun disleri porselen laminate vener. galip beyin sunumlarinda tarkanin slaytlari bile var. bizzat dinledim.
  • carabelli  (09.02.18 22:21:54) 
Tarkan'ın laminate veneer yaptırdığına emin değilim. Türkiye'de dişlerini Hollywood standardında yaptıran ilk ünlüydü ve o dönemlerde bu kadar yüksek bir teknoloji yoktu. Hep bir implant muhabbeti dönmüştü hakkında. Bence komple implant yaptırdı hepsine.

Edit: Şimdi inceledim. Bu dişler kesinlikle yaprak yani laminate veneer değil. Laminate veneer bu kadar yapay ve iğrenç duramaz :)

cdn-st1.ofpof.com

Laminate veneer örneği olarak: www.instagram.com

Aradaki işçilik farkını tartışamayız bile :D
  • perfectum  (09.02.18 23:55:09 ~ 10.02.18 00:08:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.