[]

Gratis indirimlerinden neler aldınız/ alacaksınız?

İki gündür indirim mesajları geliyor bana. Evin hemen yakınında sürekli boş olan bir gratis var; bugün gidip biraz dolandım ama bir şey almadan çıktım.

Makyaj malzemesi ihtiyacım hiç yok, yüz bakım ürünlerim de kozmetik markaları değil. Daha çok sac ve el bakimi için bir şeyler alayim dedim. Bir de şu minik posetlerdeki yüz maskelerinden kullanan oldu mu? Faydası oluyor mu? Uzun zamandır hep dogal ürünler kullanmaya çalışıyorum ama hazır indirim varken 2-3 parça değişik bir şeyler almak fena olmaz.

Siz neler aldınız? Belki ben de sizin aldiklarinizdan alırım. Aynı şekilde rossman için de tavsiye alabilirim. Teşekkür ederim şimdiden herkese.

 
gratis indiriminden skinfood maskelerden aldım üç-dört tane. daha kullanmadım ama çok öven bi arkadaşım önermişti. creightons diye bi markanın vanilyalı el kremini ve no more frizz saç kremini aldım. ikisini de denedim gayet başarılı. rossmann'dan da rival de loop'un yüz yıkama jelini alayım diyorum. hem lrp effaclar yüz jeline benziyomuş hem de indirimsiz hali bile uygun. yine rival de loop'un hydro yüz temizleme bezlerinden alkolsüz olanını alırım, kullandım çok beğendim. gratis'te miydi bu hatırlayamadım ama kore markalarından birinin böyle havuç şeklinde yüz-vücut-el kremi vardı bi tane. annem almış getirmiş çok güzeldi.


  • roseblood  (09.02.18 21:38:25) 
Ben panda seklinde yuz maskesini denemistim cok basarisizdi.

Alisverisimi dun yaptim, bir kontur fircasi aldim bi tane flormar ruj.

Guzel oneri gelirse ben de sac bakimi icin bir sey alabilirim, saclarim kuruluktan ölüyor.
  • 111111  (09.02.18 22:08:10) 
ben bu domatesli limonlu falan olan skinfood maskelerden aldım. panda şeklinde olanların markası skinfood mu? ben hiç görmedim ama öyle şeyler cidden hiçbir işe yaramıyor. siz de alacak olursanız sadece bir tane alıp deneyin benim bahsettiklerimden, arkadaşım bana limonlu olanı önermişti mesela.


  • roseblood  (09.02.18 22:13:47) 
Boş bir günümde maske almayı düşünüyorum fakat erkek olduğum için hangi markayı almalıyım bilmiyorum. Fazla parfüm kokmayan ve yüzü pürüzsüz ve parlak gösteren bir maske veya krem var mı??


  • sonuncu nokta  (09.02.18 22:14:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.