[]

Aselsan alım fırsatı mı verdi?

Sb.
 
aselsan hep alım yapar zaten


  • hosein  (09.02.18 11:48:34) 
Yo geçenlerde 34e alsam baya bi beklemem gerekicekti ama şimdi genel fiyatının da altında


  • freetakilir  (09.02.18 11:56:35) 
Bence alınır burdan. Zaten destek noktası en son 29 lardaydı uzun zamandır takibi bıraktım aselde. Gerçi Dow Jones yüzünden halimiz ne olur bilinmiyor.


  • eksi sozlugun tatli insani  (09.02.18 14:28:00) 
Yine de ytd diyeyim :)


  • eksi sozlugun tatli insani  (09.02.18 14:28:15) 
Sen söyleyince baktım. fırsatlık bir durum göremedim. Yüz endeks kaçma fırsatı mı veriyor dersen, bak, o olabilir.


  • oguz altun  (09.02.18 14:45:30) 
ben bi 150 lot aldım, biraz da petkm den aldım uzun vade düşünüyorum bir süre bakmam önümüzdeki sene bakarız artık.


  • gozu acik sevisen yahudi  (09.02.18 14:50:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.