[]

Güneş paneli

Apartman dairesinde oturup, çatısına elektrik üretimi için güneş paneli taktıran var mı? Prosedür, fiyat ve bu süreçteki tecrübeleriniz nelerdir?
 
2013'ten beri bu işi yapıyorum, biraz daha bekleyin, süreçlerde izinler büyük dert. halen tedaş kabul için 1000 TL civarı para alıyor. onların azaltılmasını beklliyoruz.


  • hosein  (09.02.18 10:19:31) 
mevzu sıcak su ise alacağınız tek izin apartman yönetiminden çatıya depo koyma izni.

hosein sanırım elektrik üretiminden bahsediyor. mevzu elektrik üretimi ise o farklı bir şey.
  • kibritsuyu  (09.02.18 11:41:58 ~ 11:42:36) 
evet ben de elektrik üretimi icin soruyorum, soruyu editliyorum.


  • rn  (09.02.18 11:46:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.