[]

Reçetedeki Anlamadiğim ilaç(Doktor/Eczacı herkesi devreye sokun)

kulak çinlamasi ve hafif sinüzit için KBB'ye gittim bana bu reçeteyi yazdi ama reçetede bulunan cataflamı anlamadım prospektüsünde ilacın kullanım amacı olarak inanilmaz alakasiz şeyler yaziyo ne sinüzitle nede kulak çinlamasiyla yakından uzaktan alakali hiç bişey yok, yan etkileri olarakta ağir şeyler yaziyo bunu ne için vermiş olabilir bana ??

hizliresim.com

 
Antienflamatuvar sanırım. İltihabı azaltmak için vermiş olabilir. Klacid'e yardımcı olsun diye.


  • sumuklurakun  (08.02.18 16:03:43 ~ 16:04:10) 
kuvvetli ağrı kesici o, var mı ağrın? belki bulunsun diye yazmıştır, para alıyodur :)


  • bir ileti paylastim  (08.02.18 17:17:34) 
prospektüs okuma gereksiz panik olursun


  • alixkandemir  (08.02.18 17:20:18) 
ağrı kesici, kuvvetli baş ağrılarında tercih edilir.


  • haykorsamdunyaya  (08.02.18 21:01:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.