[]

Termikel Ocak artık kendi kendini yakmıyor

Olmadı böyle anlatamadım, Termikel marka bir ocağımız var gazı açınca çıt çıt çıt edip ateşleyip yanıyordu. Ancak sol tarafta bulunan 2 bölmesi çıt çıt çıt edip yanmayı bıraktı. Gazı açınca öylece gaz salıyor sadece.

Çakmak taşı gibi bir taşımı vardır bunların nasıldır biliyor musunuz ?


 
model ver, manyato vardır belki temizlerken manyatonun geldiği ince bakır teli kırdınız ve temassızlık oluştu. belki üstündeki seramik kaplamaya zarar verdiniz o yüzden temas etmiyor.

belki de aşırı yağdan falan temassızlık var. görmeden bieşy diyemem.
  • Photographer  (08.02.18 14:02:25 ~ 14:03:10) 
çakmağında sıkıntı vardır


  • hosein  (08.02.18 16:18:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.