[]

Yuksek tansiyon baş ağrısı yapar mi

Yaparsa bu ağrıyı ağrı kesici ile giderebilir miyiz? Düzenli kullanmadigim bir tansiyon ilacim var başım agriyinca hangisi icmek için oncelik taniyim
 
Yuksek tansiyon basagrisi yapar.ozellikle ensekokunde.agri kucuk tansiyonun yukseldigine isarettir ve risktir. Hipertansiyon hastasi teshisi konulduysa duzensiz ilac kullanimi da bir risktir.tansiyon ilaclari tansiyon dusurucu veya yukselticu degil dengeleyicidir.ani kriz pihti atmasi felc gibi durumlarin riskini azaltir.
Su dakika icinse size tavsiyem diz ve dirsk altlarinizi bes dk soguk suda bekletmek.ense koku ve sakaklari islatmak. Bir sy bardagi suya bir butun limonu sikip icmek.tansiyonunuz yuksekse en etkili dusurme yontemidir.

  • terastaki havlu  (08.02.18 02:16:56) 
Bir cok agri kesici tansiyon hastalari icin sakincalidir.


  • terastaki havlu  (08.02.18 02:19:18) 
Ensede ağrı yapar.


  • perfectum  (08.02.18 02:19:35) 
yapar. kendimde yok ama çevremdeki tansiyon hastalarının hepsi baş ağrısı şikayetiyle doktora gitti.


  • evandro roncatto  (08.02.18 07:18:49) 
yüksek tansiyon teşhisin varsa ağrı kesici kulanmamaya çalış +1

sıcak suya limon sıkıp çay gibi içebilirsin ya da sarımsak yutabilirsin. sarımsak zor gelirse solgar'ın sarımsak yağı kapsülü var, ilaç niyetine ondan kullanabilirsin.
  • sir gawain  (08.02.18 10:41:16 ~ 10:47:46) 
Tansiyon ilacının düzenli kullanılmıyor olmasının iki sebebi olabilir. Cehalet, Koyvermişlik.


  • oguz altun  (08.02.18 12:09:37) 
yaşınızı bilmiyorum ama yüksek tansiyon oldukça tehlikeli bir durum. lütfen ciddiye alın, bugünün baş ağrısı allah korusun yarın beyin kanaması olabilir. rahmetli babaannemi bu sebepten kaybettik.


  • r evolution  (08.02.18 13:37:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.