[]

kulak arkası ağrı

kulak mememin arkasında-altında hep aynı küçük bir noktada iğne batması gibi tarif edemediğim bir ağrı oluyor. tam ne zamandan beri (birkaç yıl diyelim) bilmiyorum ama böyle aralıklarla ziyaret ediyor, senede 3-4 defa falan. hiç uzun sürmedi genellikle bir saate sancı şeklinde ağrı gelip gidiyor. bugün öğleden sonra bir ağrıdı, şimdi yine 4-5 sancı geldi gitti. merak ettim ne olabilir diye nevralji falan okudum ama onun belirtileri daha ağrılı oluyor sanırım. benzer bir şey deneyimleyen oldu mu? bir fikriniz var mı?
 
oranın ağrıması için fazla neden var. Mesela saçların ıslak kalırsa kulak arkasında ağrı yapıyor. Ara ara biten sancılar şeklinde.


  • patronaj  (05.02.18 22:37:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.