[]

Yesil pasaport yeni uygulama

Sabah gazetesindeki bir habere gore soyle ki;

ÇALIŞAN GENÇLERE YEŞİL PASAPORT MÜJDESİ

Yeşil pasaport olarak bilinen hususi damgalı pasaport sahibi gençlerimiz, kayıtlı olarak çalışmaya başladıklarında bu haklarını kaybediyorlardı. Artık 18-25 yaş aralığındaki gençlerimiz çalışmaya başlasalar da pasaportlarını kullanmayı sürdürebilecekler.


Yakin tarihte calisan biri denedi mi bunu tek bir haber haric epasaport sitesinde vs hk yeni bir bilgi yok. Guvenip erteledim vize isini 1 ay sonraya yetismez artik sanirim, biri su serpsin icime:(

Iyi geceler

 
ben geçen sene araştırmıştım bunu. internet part time sigortalı çalışıp da yeşil pasaportunu kullanmaya devam eden insanlarla doluydu.

rte de aralıkta açıklama yaptı. artık sıkıntı olmaz bence.
  • yeteramadenedimherseyi  (01.02.18 01:52:08 ~ 02:19:42) 
Aslinda soyle ki ben ilk ise basladigimda gecen yaz haldir haldir emniyete gittim enayi gibi, bakin pasaportum gecerli mi diye. Pasaport alinan merkez iste. Adamlar son kullanma tarihine bakip evet gecerli dedi, yani biliyorum tarihi gecmedi de part time iste sigortaliyim gecerli mi gozukuyor hala dedim oyle bir kontrol ekranlarinin olmadigini soyledi. Sonuc olarak gidip gelebildim.


Suan soyle bir sakinca olur mu acaba diye dusunuyorum, dogum tarihim nisan ayinda cikis tarihim mart girisim de tekrar mart. Son 3 ay ise pasaportun tarihi sikinti olabiliyormus. Bunlari nereye sorabilirim onu da bilmiyorum.
  • pardonazbirbaksanız  (01.02.18 01:57:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.