[]

Fazla mesai kaydi tutma

Merhabalar,

Koca sirkette fazla mesai tutmak icin bir sistem yok. Kendim excelde tutuyorum. Karisiyor cok calisan oldugu icin. Bunun kolay bir yolu yok mu?
Istedigim sey su, bir sekilde calisan fazla mesai tarihni ve saatini girsin, benim onayima dussun, onaylanan saatler excelde o calisanin hanesine yazilsin. Bende bu excelin takibini yapayim. Bunu yapabilecegim hizli,kolay bir yontem yok mu?

Simdiden tesekkurler yardimlariniz icin! :)

 
erp vs. hiçbişey kullanmıyor musun yaw? bilgisayar log'ları bile yeterli olur aslında. bu bilgiler csv formatında size gelir.


  • hosein  (30.01.18 14:09:56) 
Planday kullanıyoruz biz almanya ofisin talebiyle.


  • Phoebe  (30.01.18 15:02:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.