[]

Eğlendiren Müzik Grubu

Noname ya da orta ünlü bir müzik grubu önerir misiniz? İlle grup olmasına gerek yok aslında tek sanatçı da olabilir. Ama satışçıları eğlendirecek bir şey gerekiyor.
Direnen Mızıkacılar, Yol Project, Grup Süxe gibi gibi ... 
(bkz: Luxus)


  • veritaslibertas  (29.01.18 12:07:53 ~ 12:07:58) 
şarkı öncesi cenk-erdem tadında, Malt-Olmaz.

www.youtube.com
  • onemoremile  (29.01.18 12:09:22) 
www.youtube.com

ps: primus sucks.
  • rahip janick  (29.01.18 12:09:40) 
Şirket yemeğinde çalacak grup mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse; Eni Veci Vokke grubunu önerebilirim.


  • teknikekip  (29.01.18 12:13:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.