W10 Home ve Professional Edition

Merhaba,

Evimde kullandığım laptop (16gb ram, 2.6gh, i7 6.nesil, ssd, hdd), işyerindekinden(12 gb ram, i7 5i.nesil, 2.5 gh, ssd) daha yüksek özelliklere sahip olsa da iş yerindeki daha stabil ve daha performanslı.

ev bilgisayarını daha kötü kullanıp güvenli olmayan ve lisaslı olmayan uygulamalarla kullanmış olma ihtimalimi gözardı edelim (çünkü gerekli temizlikleri yaptım), iş yerindeki bilgisayarın pro edition olması performans farkını etkiler mi?

eğer öyleyse, home'u pro'ya çevirebilirim miyim? mesela iş bilgisayarımın lisansını ev bilgisayarıma girerek kullanablir miyim? ya da başka bir yolu var mıdır? parasını versem maliyeti ne olur? crack'li w10 pro yüklesem nasıl olur?

90 liraya OEM Key al tamamdır.

urun.n11.com
  • lana del rey  (28.01.18 18:13:10 ~ 18:16:12)
hayır ettirmez. versiyon farklarında bir takım işlevler açılıyor performansla ilgili bir şey değil. evdeki pc'de de windows'un ssd'de kurulu olduğunu düşünüyorum.

unpark işlemini bir araştır bence. faydası olabilir.

www.onurago.tk
  • fucking machine in my head  (28.01.18 18:35:37)