opera bileti neden alamıyorum?

saat kuruyorum, pusuya yatıyorum, satış başlar başlamaz saniyesnde biletler bitiyor. neden alınamıyor biletler? acaba ön satış gibi durumlar mı var?

devlet tiyatrolarında çalışırken toplu satış yaptıklarına şahit oluyordum. sistem açıldığı aç an yüzlerce bilet satıyorlardı.belki öyle bir durum söz konusu olabilir. türkiye'ye hoşgeldiniz.

  • ertesiyarin  (24.01.18 13:56:36 ~ 13:57:17)
saati yanlış kuruyor olmayasınız :) en son ninatta'ya, prömiyerdi üstelik, bilet aldık. saatinde girince sıkıntısız halloluyor o işler. bizde hanım ilgileniyor o işlerle, dediğine göre 10'a ya da 12'ye kurup (gösteriye göre değişiyor) biletleri alıyor.

  • hosein  (24.01.18 14:17:02)
Tam gününde ve saatinde bilgisayar başında olunca yakalayabiliyorum ben istediğim yerden.

  • mutekebbir  (24.01.18 14:25:29)
bu sabah saat 10:00’da bilgisayar karşısındaydım. 10:00 olur olmaz sayfayı yeniledim, salonun yarısından çoğu dolmuştu. giriş yapmayı unutmuşum şapşallık edip, giriş yapıp sayfaya girdiğimde boş yer kalmamıştı, saat 10:04 idi.

  • tarafsizbolge  (24.01.18 15:50:55)
Gişeden daha önce satışa çıkıyor olabilir mi?
Opera ve bale biletlerini sürekli internetten aldığım için bu konuda net bir bilgim yok ama belki tiyatro gibi bunda da bir süre önceden gişeden başlıyordur.

  • mutekebbir  (24.01.18 16:09:23)