Bu fotoğrafı çok seviyorum

timedotcom.files.wordpress.com

Kıyafetleri, duruşu falan çok sıcak geliyor, sizce de öyle değil mi?

Edit: Woody Allen'ın sineması hakkındaki boş fikirlerinizi kendinize saklayın lütfen, sorum bu değildi. Aynı şekilde taciz iddialarını da sormadım.

Katiliyorum.
Woody Allen in tarzi boyle zaten, gosteristen uzak.
Ziraat bankasinda maas sirasinda gorsen yadirgamazsin, adeta icimizden biri.
  • battal gemalmaz  (23.01.18 20:47:05)
Türk gibi çıkmış. Mahallede görsem, "Nasılsın İsmet Amca, bayramda geliyor mu torunlar?" derim. Normalde takip ettiğim, samimi bulduğum biri değil.

  • dissendium  (23.01.18 20:48:36)
bu fotografa baktigimda evlat edindigi kizina defalarca tecavüz etmis birisini görüyorum. şuradan okuyalim.

kristof.blogs.nytimes.com
  • eriksatie  (23.01.18 20:52:02)
Pfdsfdf defalarca bir de ha, yalanın bu kadarı. Hiçbir kanıt yok bunu yaptığına dair, aksine kanıtlar var, kızın beyni yıkanmış annesi tarafından.

Attığın linki de okumamışsın galiba, tecavüz iddiası falan yok, kızın iddiası bir keresinde oyuncak trenle oynarken tacize uğradığı, iki gün önce aynı şeyi gene demiş. Evlat edindiği kızı değil ayrıca öz kızı. Olaydan bu kadar habersiz olup fikir belirtmek...

www.cbsnews.com

Edit: İngilizce bilen birisine demiş asdfasfads. Evet ben de o konuda hatalıymışım kabul ediyorum. Peki söylesene defalarca tecavüz nerede yazıyor?
  • i was made for you  (23.01.18 20:53:57 ~ 21:19:13)
o zaman şuradan alalim.

www.vanityfair.com

ingilizce bilen birisine su cümleyi cevirtsene aslan parcasi, tirnaklar bana ait. senin verdigin linkte yaziyor bu.

Only on "CBS This Morning," Dylan Farrow is speaking candidly for the first time on television about her sexual assault allegations against "her adoptive father", actor and director Woody Allen.
  • eriksatie  (23.01.18 20:55:37 ~ 21:10:25)
çok tatlı. severim kendisini.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.01.18 20:56:22)
adam iyi foto kıyafet kötü

  • dedim dedim de kime dedim  (23.01.18 20:58:13)
Bence degil abi. Duz adam. Bayagi duz yani.

  • stavro  (23.01.18 21:02:01)
değil.

  • tepedeki psychedelic adam  (23.01.18 21:03:43)
adamı görünce midem bulanıyor, isterse Güneş'ten ceket yapsın yine sıcak olamaz.

  • nice tnetennba  (23.01.18 21:11:04)
"bu kadar şöhreti edinecek ne yaptım" diye boş gözlerle bakan biri intibasını aldım ben.

ya da dur vazgeçtim;
"bu alemde benden daha overrated başka yönetmen var mı ki acaba" bakışı diyorum.
  • Bruce  (23.01.18 21:12:40 ~ 21:13:51)
Değil.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (23.01.18 22:17:27)
bana biraz sert bakıyor gibi geldi woody.
yani gözlere dikkatlice bakınca, vücuduna hasıl olan asabiyeti farketmemek elde değil.

  • pangea  (23.01.18 23:02:23)