Smart TV

Almak istiyorum. Hatta, hafta içi alacağım. Regal 40R6020F 40" modeli kafama yattı gibi.

Aradığım özellikler, iptv desteklemesi, dijital uydu alıcısı ve wireless ile erişim özelliğinin olması.

Şimdi bu model nasıldır? Direkt ethernet kablosunu takıp iptv (satın aldıktan sonra) kullanabilir miyim?

Ya da buna yakın ayarda (fiyat olarak) ne önerirsiniz?

Ha bir de, n11 indirim kuponu olan birileri bu hafta içi yardımcı olursa çok iyi olur.

açıkçası regal, vestel gibi alt seviye markaları hiçbir şekilde tavsiye etmem.

film izleyim diye usb takarsın formatı tanımaz, yeri gelir pc yi bağlarsın ya da play station oynayım dersin gecikmenin allahı olur. fareyi sola çekersin ekranda 2 saniye sonra hareket eder fare vs vs
  • washe  (21.01.18 11:50:55)
samsungta smart ip tv uygulaması vardı. belki onunla olur.
ip tv izleyeceksen ip tv alıcısı veya android box al.
regal ve vestelden tabiki uzak dur.
  • sutlu nescafe  (21.01.18 12:20:51)
regal alma üzerine 400 daha koy bunu al. Samsung 40J5270 40'
Donacak, hafıza sorunu yaşatacak. Güncelleme gelmeyecek. Regal tavsiye etmem.

  • kompisko  (21.01.18 13:16:00)
Türk malından şaşma, aynı olmasada bir tık altı teknoloji. Awox kullanıyorum çok memnunum, made in Tekirdağ

  • binder dandet  (21.01.18 14:10:04)