Şişmanlığın yararları

Temem seksi değiliz ama hic mi yararı yok? he hiç mi?

sayıyorum:
*Herhangi bir kıtlık durumunda sizden çok dayanırız
*Sırf vücut ağırlığımızla kavgada karşıdakine boyun eğdirebiliriz.
*Bizi kaçırmaları çok zor olur zira hareket ettirmeleri zordur.
*Daha sempatik oluruz (tartışmalı)

Sizin de kendinizi kandırm...öhöhm şişmanlığın yararlarına dair bir fikriniz var mı? nelerdir?

yağlar kışın sıcak tutuyor

  • cedex  (20.01.18 21:09:50)
hiçbir faydası yok. kendinizi kandırmayın.

  • sta  (20.01.18 21:11:34)
sağlık sigortası veya ilaç şirketleri için genel anlamda faydası vardır elbet

  • candanag  (20.01.18 21:23:02)
Kadınlar için yararı, zayıf hemcinslerine göre daha kolay sevgili/eş bulmaları. Malum erkeklerin büyük çoğunluğu afedersin g.tlü göbekli hatunlardan hoşlanıyor.

  • i m cool with that  (20.01.18 21:23:47)
sigara içenler öl -yanlış yere geldim bi dk.

  • pinkpeony  (20.01.18 21:26:18)
çok yakın bir arkadaşım, bir haftalık patlamış apandisit, ölebilirdi, yağlar bölgeye baskı yapıp iltihabın vücuda dağılmasını engellemiş. sebebini bulamadıkları hafif ateş olmuş, öyle ortaya çıktı. ha kilolar olmasaydı belki çabuk fark edecek bu aşamaya gelmeyecekti onu bilemiyorum.

  • kaichi  (20.01.18 21:43:51)
Ben hep kilolu insanların kuvvet açısından daha avantajlı olduğunu düşünmüşümdür, bunun için çaba harcamamış olsalar bile. İmrenirim hunharca.

  • sevgikusunkanadinda  (20.01.18 21:53:45)
Erkek adamsın seksilikten bahsediyorsun.

Şişmanlığın hiç yararı yok, örnekte olduğu gibi
  • MaNOfTheYear  (20.01.18 21:57:49)
Vücut yağlarında Aromataz diye bir enzim var, erkekte testosteronu östrojene çeviriyor. Yani bir erkeğin ne kadar yağı varsa testosteronu o kadar düşüp östrojeni o kadar yükseliyor, bu da erkeklik özelliğinin azalıp kadınlık özelliğinin artmasına neden oluyor. Bu bilgi ışığında şişmanlık faydalı mıdır yararlı mıdır tekrar düşünülebilir.

  • angelus  (20.01.18 22:04:55)
trafik kazalarında daha az ölümcül yaralanma oluyormuş

  • Sir Anthony Hopkins  (20.01.18 22:13:03)
aşçı olsaydın seni tercih ederdim çünkü
zayıf aşcıya hiç güvenmem.

  • herhaltibiliyoring  (20.01.18 22:15:16)
tek pota sokak basketbolunda pota altında milletin götünden kan alırsın başkada artısı yok

  • docrivers  (20.01.18 23:13:16)
*kalabalık olarak arabaya sıkışılacaksa eğer önde rahat bir şekilde tek yolculuk etmek
*normalde öğrencilere verilmeyen asansör kartına sahip olmak :D

  • nickyazmaksartmibulamadim  (20.01.18 23:36:02)
Haha ne güzel duyuru. Dolduralım burayı hatuna atıcam kilo alsın acık :P
bu arada şişman hatun seksidir bence ya niye öyle diyosun

  • Giovanni Pipitto  (21.01.18 00:07:03)
tahta sandalyede otururken kic kemiginin batmamasi.

  • eksimeksi  (21.01.18 00:42:59)