Mokka mı Astra mı? İkisi de 0 km

Merhabalar,

Astra 2017 benzin otomatik ve Mokka dizel otomatik, her ikisi de en dolu paket olarak baz aldığımızda hangisi ağır basar sizce?

Fiyat olarak Mokka daha pahalı, aslında fazla km yapılmayacağı için benzinli versiyonuna da yönelebilirim, benzinli olunca fiyatlar kafa kafaya gibi.

Teşekkürler şimdiden.

suv olması nedeniyle mokka derim ben.

  • onurrrrr  (18.01.18 12:25:59)
Bence de mokka. Daha az binecek olsan da yine de dizel.

  • Nature Works  (18.01.18 12:29:51)
bence astra. eğer yüksek olsun diye mokka alınacaksa mokka'ya gelene kadar o sınıfta çok daha iyi modeller var.

  • biergarten  (18.01.18 12:31:40)
al sat olucaksa astra sürekli binilecekse mokka.

  • mikahakkinen  (18.01.18 12:34:40)
Mokka.
Suv ve cok guzel araba. Rahat, konforlu. Kesinlikle mokka.

  • mor oje  (18.01.18 12:36:02)
Mokka corsanın yükseği. Astra da çılgın yakar. C hiçbiri demek istiyorum ama ilöa ikisinden birisi ise yıllık 15000km üzeri için mokka altı için astra. Benzin dd bedavaysa yine astra.

  • shenergy  (18.01.18 13:37:13)
Canımı sıkan nokta dediğiniz gibi Mokka'nın Corsa platformu üzerinde yükselmesi, yani aslinda b segmenti bir araç için c segmentini birakmak saçma geliyor bana da, bu sebeple ibrem Astra'dan yana.

C sınıfındaki diğer rakiplerden VW deli pahalı, Renault yeni Megane da olabilir diyordum ama yeni yıl zamları maşallah yani.

Ne zor işmiş araç seçmek.
  • diabolus79  (18.01.18 15:21:52)
skoda octavia'ya baktın mı?

  • €xpolerer  (18.01.18 16:49:49)
Sedan düşünmüyorum, o sebeple bakmadım.

  • diabolus79  (18.01.18 17:04:59)
@diabolus79: octavia combi ?

  • burya  (18.01.18 17:07:06)
Mokka Corsa'nın bi tık yükseği hocam, bence hiç bir olayı yok o arabanın. Bir iki nesle kaldırırlarsa şaşırmam, pek satmıyor da zaten.

  • roket adam  (19.01.18 00:33:26)
kullanım amacına göre değişir. ben astra derim. mokka dediğimiz araba b sınıfı suv olup, corsa üzerine yerleşmiştir. dardır kendisi. astra 1.6 dizel alabiliyorsan, mis gibi kullanacaksındır.

  • rain when i die  (19.01.18 00:55:03)