[]

kucuk bavulu büyük bavulun icine koymak

boyle birsey yapsam acaba tuhaf karsilanir mi? baya bi hediye ile geldim ama bos donuyorum. birakabilecegim kimse yok.
 
yok niye karşılansın bir de sana kim "ooo küçük bavulu büyük bavulun içine koymuşsun yeee" diyecek?


  • Photographer  (17.01.18 22:53:27) 
valizin içine koyduğun şey yasadışı olmadığı sürece kimseyi ilgilendirmez, kimse de sana bu ne demez. Oradakiler öyle şeyler görümüş oluyorlar ki emin ol bavul içinde bavul gayet normal olur onlar için.


  • nickfury  (17.01.18 22:58:22) 
Niye karşılansın. Ergonomik olan neyse öyle davran.


  • deadwampir  (17.01.18 23:01:15) 
kim neden garip karsilasin ki?
gayet normal, yapin gitsin. kilo kisitina dikkat edin yeter.

  • kuehles blondes  (17.01.18 23:04:30) 
yapmışlığım var birkaç kez. sıkıntı olmuyor...


  • dilemma of subscribtionability  (17.01.18 23:51:18) 
sürekli dönüşlerde yapıyorum. el bagajına kadar içice koyup pasaport cüzdanım ve kulaklık alıyorum uçağa kafam rahat oluyor.


  • osmanyueksel  (18.01.18 02:15:31) 
saçmala lütfen böyle bir şey yapılır mı?

cevap veren arkadaşlar da iyi trollemiş.
  • return of the kedi  (18.01.18 02:35:41) 
:D valla ben de return of the kedi gibi yazacaktım ama ciddiye alabilirsiniz belki :D
bavulun içine küçük bavul içine sırt çantası içine el çantası onun da içine cüdan koysanız bile bir şey olmaz, kimse umursamaz.

  • kisa  (18.01.18 08:24:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.