[]

Dalga geçmeden birisi kanal istanbul'un ne işe yarayacağını anlatabilir mi?

sb
 
sözde montrö sözleşmesini tek taraflı bitirip gemileri kanal istanbul'dan götürüp paraya vuracaklar. farkında olmadıkları şey montrö'nün feshi demek rusya'nın savaş ilanı demektir. yani isteyen gemi yine boğazdan bedava geçecek ve sadece kendi çevrelerine kar sağlayacak bi yatırım olacak. bir diğer taraf da inşaat uzun yıllar süreceği için sıcak para akışı sağlanacak piyasaya.


  • hosein  (15.01.18 14:30:48) 
bi b.ka yaramayacak. birileri cebini dolduracak emin ol. feci bi maliyet çıkacak ortaya, o da sana bana mal edilecek. çok çok "yanlış hesaplamışız, yanılmışız" deyip işin içinden çıkarlar


  • silah taciri  (15.01.18 14:38:54) 
Tam anlatacağım, bi gülme geliyor.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (15.01.18 14:41:33) 
www.hurriyet.com.tr

Haber neredeyse 20 yıllık ama boğazların durumunu güzel anlatmış. Kanal İstanbul bir halta derman olmaz o ayrı.
  • i was made for you  (15.01.18 14:43:03) 
TR ekonomisi tamamen inşaata dayalı bir ekonomi, bu kadar çok cami, yol, hastane falan yapılmasının sebebi bu. Yapılmazsa inşaat devleri küçülmeye gider, giderse yüz binlerce insan işsiz kalır, kalırsa bi daha babayı oy atarlar akp'ye. Bu yüzden kanal istanbul gibi absürt projelere dahi ihtiyaç var. 60 milyar TL'den kaç kişi ne paralar kazanır tahmin edemezsiniz. Bunun 30'u falan gerçekten inşaata giderse şükredin, gerisi full avanta.


  • roket adam  (15.01.18 23:51:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.