Shitcoinler

Selam,

TRX, POE ve CND var portföyde. Şuan yüzde 30 zarardayım. Almadığım shitcoin kaldı mı? Kaldıysa söyleyin onları da alayım :(

Not: POE ve CND'yi yeni kattım, LTC ve HSR satıp.

poe ve cnd ye shit coin demezdim ben, aynısını trx için diyemiyorum ama ısınamadım gitti şu anda altlar komple bitik - kendini ispatlamış bilindikler dışında neo,eth vs dışında. keriz silkeleme dönemindeyiz sabret bu işte sabır eden kazanır en kötü zarar etmezsin.

  • Golgi  (15.01.18 14:13:44)
trx xvg edo hepsinde içerdeyim

  • kornisch  (15.01.18 14:14:29)
xvg , trx ,enj var şu an hepsi düşüyor. trx i tepeden almadım çok düşmez diyordum yüzde 50 oldu kayıp :) Bakmayayım diyorum tekrar tekrar bakıyorum

  • bnmzz  (15.01.18 14:44:32)
shit coin'de olsa kar yapmayacağınız anlamına gelmiyor. TRX 450-500 sats almak için mantıklı. kriptoları yükselirken değil düşerken almalısınız.

  • knorbulyon  (15.01.18 17:06:56)
Ne alıyorsanız alın kısa vadeciyseniz yükselirken alıp düşmeye başlayınca satmanız lazım.
En büyük hata düşüş trendinde bir metayı bu artık daha fazla düşmez artık yükselir deyip almaktır.Tabi yorumum kısa vadeciler için.Orta yada uzun vadede geçerli değil yazdıklarım.

  • turkuaz  (15.01.18 17:33:14)
@turkuaz bu artık daha fazla düşmez mantığında değil, temel ve teknik analiz bilgisi ile düşerken dipte ve kademeli almak önemlidir. yükselirken aldığınız bir kripto bir bakmışsınız siz alıcı bile bulamadan düşmüş.

  • knorbulyon  (16.01.18 19:09:41)