Ucuz kablosuz şarj

S8 için kablosuz şarj cihazı alacağım 2 sorum var: birincisi, bütün kablosuz şarj cihazları birbiriyle uyumlu mu yoksa her markanın kendi teknolojisi var ya da bir kaç farklı kablosuz şarj teknolojisi var vs gibi bir durum mu var? İkincisi, kablosuz şarj cihazı alırken ucuza kaçmak pahalıya malolur mu? Yoksa pahalısı ucuzu hepsi aynı işi mi yapıyo?

kablosuz şarj zaten kabloluya göre yavaş dandik bir şey alıp daha da yavaş hale getirmeyi istediğine emin misin? hadi onu da geçtim, bir sürü para verip aldığın telefonu ucuz ürünlerle kullanmayı gerçekten istiyor musun? (telefon hediye olsa vs dahi aynı şey geçerli)

şahsi fikrimce kablosuz şarj çok gereksiz bir şey.
  • washe  (14.01.18 23:56:36)
Gece sarji icin istiyorum yavaşlığı çok problem değil. Daha önceki telefonumda dock kullanıyordum.bunda kablosuz sarj ozelligi var o halde dock yerine ondan alayim diye dusundum. Yatağın yanında komidinde durması hoşuma gidiyor.

  • oculi electrica  (15.01.18 01:06:47)
Zizo Wireless Charger

Fast wireless charge gibi özellikler dışında hepsi aynı teknoloji. Yani, mümkün şu an.

Yine de voltaj ve amper değerlerine bakmakta her zaman fayda var.
  • skooma  (15.01.18 01:13:15)