[]

Sessiz müzik

Selamlar,

Şarkıların çoğu avaz avaz bağırmak için yazılmış sanki. Bense olabildiğince kısık seele dinlemeyi seviyorum bazı müzikleri, fisildarcasina söylenmiş şarkıları seviyorum.
Biraz melankolik oluyorlar tabi.

Var mi aklınıza gelen bağırmadan söylenmiş şarkılar?

 
cars hiss by my window - the doors


  • no frost  (11.01.18 21:43:44) 
  • kablelvuku  (11.01.18 21:46:15) 
  • Amaranta ursula  (11.01.18 21:46:22) 
Ben de seviyorum o tür şarkıları.
www.youtube.com

  • [GODDARD]  (11.01.18 21:55:54) 
  • sopiro  (11.01.18 21:58:45) 
tom jobim, joao gilberto, nara leao.


  • nocturness  (12.01.18 00:28:11) 
Yerli olarak nilipek var. Hep sessiz söylüyordu en son. Müzikler hep öyle sessiz değil maalesef


  • fatih baker  (12.01.18 09:42:47) 
çocukluğumdan beri müzikle uğraşıyorum, koloratür sopranoyum. son 2 senedir kendi bestelerimi yapıyorum ve onları tanıtmak için uğraşıyorum. şu aralar yerel radyolarda çalmaya başladı.

eğer beğenirseniz belki ekleyebilirsiniz. bu bana gerçekten çok destek olur ama daha önemlisi beğenilmiş ve benimsenmiş olmanı beni mutlu eder.

TÜR: ALTERNATİF/INDIE POP

Arin -(git: youtu.be)
Uzak - (git: youtu.be)
  • mirror of erised  (23.07.19 14:22:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.