Biri size bunu deseydi...

Biri size;

“Her gun mesajlasmak zorunda degiliz. Bu konu da kendini zorunlu hissetmeni istemem.”

Diye mesaj atsaydi ne hissederdiniz?

Bosverin olayin detayini metayini bu mesaj size ne hissettirirdi?

Trip, sitem olduğunu hissederdim ve önemsediğim biriyse bunu yeterince göstermediğim biriyse iyi manada üstüne giderdim kendimi affettirirdim. Ama zaten mesafeli olduğum biriyse sırf tavırsa sırf gıcıklığına ise kızabilirdim.

  • mslny  (11.01.18 03:24:28)
Karsimdaki insani pek ciddiye almadigimi ve onu istemeden kirdigimi dusundururdu. Her turlu ufaktan uzulurdum.

  • anarsika  (11.01.18 03:24:53)
Tamam derdim. Haklı çünkü.

  • [GODDARD]  (11.01.18 03:36:11)
Ona zorla konuşuyormuşum hissini verdiğimi düşündürttü. Eğer gerçekse yani ben de böylr düşünüyorsam onaylar ve nedenlerini yazardım yok değil yanlış anlaşıldıysam da kendimi doğru ifade etmiş ve doğru anlaşılmış olduğuma emin olana dek uğraşırdım.

  • eksi sozlugun tatli insani  (11.01.18 03:39:26)
Kişisine ve aradaki hukukun derinliğine göre, bi de o anki ruh halime göre değişir.

  • yaren  (11.01.18 04:14:01)
oradaki da birleşik yazılıyor yalnız diye düşünüp karşımdakinden soğurdum. ajdjdjdd

  • nice tnetennba  (11.01.18 05:54:47)
iç ses: "-işte evleneceğim kadın"

  • Ufuk  (11.01.18 06:18:33)
Flört durumu var gibiyse net sıktır çekmiş kişi. Yazma bana her gün, benim mesaj beklediğim kişi sen değilsin demiş.

Mesaj beklediği kişi zaten bu her gün konuşmayalım kişisi olsa öyle bir mesaj gitmezdi
  • canercuxy  (11.01.18 08:18:31)
Söyleyen hatun ise sıkılmış, erkek ise manitası var.

  • hasmetizm 2046  (11.01.18 08:39:00)
Yani diyor ki sen olmasan da olur. Hic zorlamazdim ben.

  • stavro  (11.01.18 09:27:24)
"Evet, bence de" derdim.
Bir şey hissetmezdim, çünkü öyle düşünüyorum ben de.

Ama bu kişinin bir manipülasyon çabasıyla söylediğini düşünüyorsam hakkında fikrim biraz değişirdi.
Gerçekten "beni azıcık rahat bırak" demek istediğini düşünüyorsam, konuşma başlatma oranımı 0%'e düşürürdüm.
  • sopiro  (11.01.18 10:19:23)
Hah sonunda kendim gibi biri bana denk geldi çok şükür derdim. Sevinirdim.

  • i m cool with that  (11.01.18 10:32:27)
Kastırdığımı, abarttığımı düşünürdüm. Hele bunu dile döktürene kadar bayıyormuşum.

ya da muhabbetim sıkıcı ve yapay değildiyse karşı tarafın benle aynı frekansta olmadığını anlardım.
  • idexo  (11.01.18 11:45:04)
zorla yaziyormusum gibi hissettirmisim karsi tarafa ve o da bozulmus, laf sokuyor.

diye dusunurum.
  • jimicik  (11.01.18 11:51:05)
sadece bu cümleden yola çıktığım için trip attığını düşünüyorum ama haklı mı haksız mı bilemicem.

  • pamuk helvalar cebe  (11.01.18 11:51:21)
Varlığın yokluğun bir, çok da kasma alt metnini okurum. Yazmam heralde bir daha.

  • denef  (11.01.18 16:18:29)