[]

YouTube iPhone ekran kapatma sorunu

Merhaba

YouTube’da ekranı kaptınca ses gidiyor iphonedA. Bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba?

Saygılar

 
nasil yani ekrani kilitleyince ses gelmiyor mu??


  • imnotsureabout  (03.01.18 22:42:22) 
Evet direk oynatmayı bırakıyor


  • Mehmet Ersoz  (03.01.18 22:44:04) 
beklenen şey o zaten. youtube müzik dinleme uygulaması değil, video izleme uygulaması. görüntüyü kapatırsan video durur ses de kesilir. ortada bi sorun görmüyorum ben.


  • washe  (03.01.18 22:46:12) 
Pratik bir çözüm değil ama uygulama değil de web üzerinden açarsan kapatmıyor.


  • angelus  (03.01.18 22:48:21) 
SAfaridede aynı sorun var.


  • Mehmet Ersoz  (03.01.18 23:01:45) 
yine diyorum, sorun değil o :) spotify misal, müzik dinleme uygulaması. ekranı kapatınca onun sesi gitmiyor :)

gerçekleri söyledim sadece.

Saygılar
  • washe  (04.01.18 00:19:45) 
safari'den webden açıp, sonra kapatıp, sonra aşağıdan parmakla yukarı çıkan hızlı menü'de play'e basarak dinleyebiliyorsun.

Sanırım kapanmasını youtube istiyor, çünkü reklamları göremezsin ekranı kapatırsan ;)
  • michael_knight  (04.01.18 02:34:53) 
@michael_knight ın dediği de olmuyor artık eskiden öyle kullandırtıyodu onu da farkettiler sanırım,yani iphone da youtube u arka planda bırakıcak şekilde bi dinleme opsiyonu yok malesef :/


  • Meninasplash  (04.01.18 02:54:20 ~ 02:55:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.