[]

Ukrayna seyahati

Gezi amaçlı gideceğiz. Direk pasaportumuzu yanımıza alıp gidebiliyor muyuz?
 
evet. sadece havaalaninda gecis yapmadan once, polisler tarafindan on kontrolden geciliyor. birkac ayda degismediyse boyleydi.


  • pide  (03.01.18 21:11:36) 
kimlikle bile gidebiliyorsunuz.


  • ocanal  (03.01.18 21:12:08) 
kimliğin yeni çipli kimlik olması gerek. eski kimlikle olmuyor. yeni tip kimliklerden yoksa sadece pasaport yeterli


  • washe  (03.01.18 21:35:32) 
otel rezervasyonunuzu ve donus biletinizi (program karisiksa programi, diger biletleri, vs) print ettirmeyi unutmayin, giriste sorabilirler.


  • disq  (04.01.18 11:13:05) 
yeni çıkan kimlikle bile giriş yapabiliyorsunuz. vize istemiyorlar. bizde otel rezervasyonu ve biletleri talep etmediler bile. ukrayna'da sadece vardığınızda direkt pasaporta geçiş yapmayın. az ilerisinde bir form var onu doldurmanız lazım. nereye gittiğiniz, ne amaçla gittiğiniz, pasaport numaranız falan şeklinde dolduruyorsunuz. onu görevliye pasaportla veriyorsunuz. o size kağıdın bir kısmını alıp diğer yarısını veriyor. dönerken o diğer kağıdı vermek zorundasınız. kaybetmeyin.


  • vedderbaug  (05.01.18 08:51:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.