[]

Kulaklık Önerisi

eski sennheiser cx300 ii kulaklığımın tek tarafı cortladığı için yeni kulaklım alıcam. tavan fiyat 250 tl. dışarıdaki sesi içeri almaması aradığım özellikler arasında.

yine bi sennheiser olabilir veya şunu buldum bu nasıldır sizce? (git: www.dr.com.tr


 
Kulak üstü düşünüyorsanız Sennheiser PX 100-IIi kullanıyorum gayet memnunum.

Ayrıca Sennheiser alacaksanız N11'de SennheiserTürkiye mağazası paket hasarlı ürünleri çok uygun fiyata satıyor, ben yarı fiyatına almıştım bahsettiğim kulaklığı.
  • nopnog  (03.01.18 13:58:03) 
sony'nin mdr serisi clip on kulakligindan aldim hicbir beklenti olmadan. kendisinin 2 kati pahali seinnheiser iem momentum'ddan kat be kat iyi ses veriyor. ki iem dedigim senin cx300'den daha iyi.


  • mayeskuel  (03.01.18 13:59:52) 
Donanımhaber çek ve kupon satışta d&r'den alacaksanız jestini yap hediye çeklerini yok pahasına verenler var. 150tl/75 tl'ye veriliyor. garanti bankası 100/25 veriyor onla birleştir ve d&r 1dklığına güzellessin.
EK:
100/50 enpara kampanyası
100/25 garanti bankası kampanyası
  • protrek  (03.01.18 14:08:14) 
Yurtdışından sennheiser momentum in ear olabilir.


  • dickens  (03.01.18 18:01:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.