[]

Havaalanı Lounge

Sık seyahat ediyorum (en azından bana öyle geliyor) ama bir türlü THY ile düzgün mil biriktiremiyorum. Ben de madem elit olmuyorum o zaman kredi kartımı değiştireyim ve havaalanlarındaki loungelara girebilecek yaygın bir kartım olsun dedim.

Bu konuda hangi kredi kartını önerirsiniz?


 
Öyle bi kredi kartı yok diye biliyorum şu an


  • jamalbsf  (03.01.18 10:52:06) 
öyle bir kart var ama o kartları almak için çok yüksek meblalar olmalı hesabında.

Onun yerine tav passport kart alıp istediğin lounge a girebilirsin.
  • nuevo  (03.01.18 10:55:33) 
bence de tav passport'u araştır.


  • nodrap  (03.01.18 11:20:04) 
teb'in yıldız platinum kartını incele bence.
www.teb.com.tr

  • teyzem teyfik  (03.01.18 11:30:48) 
tav'ınki 750 TL civarındaydı en son, miles and smiles kartı ile mil biriktir diyecem de mil birikmiyor diyorsun.

bir de şöyle birşey var, gerçekten sık uçuyorsan zaten otomatikman miller birikiyor ve kartın seviyesi yükseliyor.
  • hosein  (03.01.18 11:43:58) 
Arkadaşlar, TAV passport'un en ucuzu 2000 lira.


  • kahvegibi  (03.01.18 11:44:41) 
Artık THY'de iç hatla mil biriktirmek çok zor. Ben her yıl iki tane uzun mesafe business class yapıyordum (arjantin gibi usa gibi) ama bu sene o uçuşlarımı qatar'la yaptığım için mil birikmedi.


  • kahvegibi  (03.01.18 12:12:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.