[]

Instagram hikayeye nasıl uzun video yüklüyorsunuz?

Ben 10 saniyeden uzun yükleyemiyorum. Acaba dedim video çözürlüğü ile mi alakalı, çözünürlüğü düşürdüm yine olmadı.

Diğer hikayelere bakıyorum gayet de 10 saniyeden uzun videolar var, özellikle çoklu yapılan hikalerde (ki ben onu dahi nasıl yapacağımı bilmiyorum o bambaşka mevzu) ve ben bu durumu teknik olarak çözebilmiş değilim. Video sıkıştıran program mı var?

Teknik olarak bilgisizim, cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

 
+1


  • valarmurgulis  (01.01.18 18:12:06) 
Çoklu hikaye için ana ekranı sola kaydırınca (yani soldaki paneli açmak için sağa kaydırıyoruz aslında) direkt kamera açılıyor, oradan yeni bir şeyler çekip koyabilirsin. Aynı şekide ana sayfada sol en üstte kamera butonu var onu da kullanabilirsin.

Az önce denedim, video zaten 15 saniyelikmiş. 10 saniye olan snapchat galiba.

Not:android.
  • glutamin  (01.01.18 20:13:05 ~ 20:16:11) 
Nasıl yahu? Hikaye ekle, kütüphaneden videoyu seçiyorum 10-15 saniye ile ilgili hiç bir şey demeden yüklüyor. iOS, Android farkı mı?


  • nickini vermek istemeyen uye  (01.01.18 21:50:50) 
uzun hikaye olayı anında çekimlerde mümkün diye biliyorum. hikaye çekerken basılı tutuyorsun o limit boyunca farklı videoları çekip arka arkaya biriktiriyor, en son düzenlenip gönderiliyor.


  • zebragibi  (01.01.18 23:39:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.