bana film önerin

- çok ucuz basit saçma sapan aşk filmi olmasın
- anlaşılmaz çok karmaşık derin mesajlar içeren zorlama film olmasın
- malum ortamdan indireceğim için çok çok yeni ve bulunmaz bir şey olmasın
- ucuz basit aptal komedi olmasın
- herkesin birbirini öldürdüğü basit aksiyon filmi olmasın.

gerilim olur, gerçek hayattan alınma olur, belgesel tadında olur cezaevi olur savaş olur vs vs. basit net izlenebilecek bir şey olsun. ama bunlar da şart değil. yani belgesel gerilim gerçek olmak zorunda değil. ama kabaca yukardakilerden olmasın da illa bunlar olmak zorunda da değil.

mümkünse ingilizce olsun. şart değil ama ingilizce olursa sevinirim.

edit: hukuki süreçler, yargılanma, mahkeme filmleri de olur.

Hacksaw ridge

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (31.12.17 16:52:55)
the great wall

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (31.12.17 17:01:35)
1. Eğer izlemediysen başka film aramana gerek yok: (bkz: relatos salvajes)
www.imdb.com

2.Muhtemelen izleyeceğin en iyi hapisane filmlerinden biri.Temposu ilk dakikadan itibaren hiç düşmüyor: (bkz: celda 211)
www.imdb.com
  • thracia  (31.12.17 17:07:00)
duyurudan aldığımı duyuruya satayım;
www.filimadami.com namı diğer best offer.

  • rhan  (31.12.17 17:56:43)
m.imdb.com the judge

  • adivar  (31.12.17 18:24:29)
Happy death day

  • Uncle Sam  (31.12.17 18:36:58)
yeşil sokak holiganları

  • istambul  (01.01.18 00:15:45)
seç beğen al =)
obicimsinema.com

  • goks  (04.01.18 00:19:39)