Adobe Acrobat alternatifi

Merhabalar,

İş yerinde sıklıkla PDF dosyası hazırlamam gerekiyor. Çok sayıda PDF, jpg/png, doc uzantılı dosyayı tek bir PDF dosyası haline getiriyorum.

Adobe Acrobat kullanıyordum; ancak başka bir programa geçmem şart oldu. Aşağıdaki koşulları karşılayan, önerebileceğiniz alternatif PDF programı var mı?

1) Crackli program kullanamam iş yerinde olduğum için. Parasını verip satın alacağım.
2) Tek seferlik bir lisans ücreti ödemek istiyorum, mümkünse 100 doların altında.
3) Benim için önemli olan, drag-drop sistemi olması ve çok sayıda dosyayı sıkıntısızca tek bir pdf haline getirebilmesi.
4) Diğer bir önemli husus ise, PDF'in üstüne not yazma, altını çizme, sayfa numarası verme, PDF içeriğini değiştirebilme (text bazlıysa) gibi özelliklere sahip olması.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Para vermeden önce
free pdf editor apps diye arama yapmanı öneririm. Bazı uygulamalar ücretli olanları aratmayacak kadar iyi olabiliyor.

  • 1adam  (27.12.17 13:30:35)
@1adam: hocam teşekkürler öneri için ama bulduğum çoğu bedava pdf editörün, paralı sürümü de var ve bedava sürümü kullanırken istediğim özelliklerin paralı versiyonda olduğunu söylüyorlar. open source mükemmel bir pdf editör olmadığı takdirde bedava program aramıyorum.

  • starborn  (27.12.17 13:42:34)
PDF'lerle çok haşır neşir olan bi insan değilim ama Foxit Reader var. pro versiyonu da var sanırım. bi bak istersen işini görebilir.

  • washe  (27.12.17 14:33:59)