tişörrt üstüne mont giyip üşümemek istiyorum

var mı böyle bir mont? hayvan sömürüsü içermeyecek yani kaz tüyü deri gibi olmayacak.

otobüste , evde montu çıkarınca tişörtlr rahat edeyim istriyorum.

ve montu çıkardığımda fazla yer kaplamasa iyi olur. şişme olmaması iyi olur.

fazla da pahalı olmasa iyi olur :D var mı böyle öneri.

içi akrilik parke tarzı bir şey giyiyorum ama üşüyorum onla. soğuk geçiriyor belli ki.

h&m'e bi bakın, decathlon'a da

  • mutlusismankedi2015  (24.12.17 19:05:14)
levi's'in kabanları var, 5 kg'lık. çıplak gezersin.

  • Apocalypse  (24.12.17 19:11:34)
kaz tüyü olmayacaksa zor o.
www.trendyol.com

mesela bu montun altına istersen atlet giy üşümezsin. ama yağmur yağdığında su alır.
  • kompisko  (24.12.17 19:19:51)
The North Face, Columbia gibi markaların kaz tüyü montlarıyla yapabilirsin.

Üstelik katlayıp cebine koyabileceğin tarzda montlar, taşıması dert olmaz.
  • duseyazar  (24.12.17 19:30:00)
kaz tüyü değil ama şunu giyiyorum ben
www.1v1y.com
otobüste falan hep çıkarmak zorunda kalıyorum, çok soğuk bir hava olmazsa da tişörtle falan üşütmüyor...
ayrıca cidden çok hafif...
  • yalnux  (24.12.17 19:38:31 ~ 19:39:26)
Adam kaz tuyu olmasin diye belirtmis,ornekler kaz tuyunden gelmis.

Ben tshirt uzerine bir tane sweat shirt kullaniyorum fermuarli.,bir kac tane sisme yelegim var.elyaf dolgulu.vucudu tamamen sardiklari icin istesende usuyemiyorsun.olay vucudunu sarmasinda,soguk iceriye giremiyor.birazda bunye meselesi tabi bu isler,kan degerlerin vs onemli.
Parkada olacaksa ic astari ayrica kapatilabilen veya astari lastikli belini saran bir parkada vucut hava almayacagi icin fazlasiyla sicak olur.
  • duptıs  (24.12.17 21:28:32)
www.google.com.tr

erkek arkadaşım şundan aldı dediğin şekilde giyiyor. benim aklım almıyor ama üşümediğini iddia ediyor kendisi.
  • shotgunwoman  (24.12.17 21:38:11)
columbianın içi parlak ince montları dediğin tarzda genelde. ama istanbulun mevsimine falan da çok gitmiyor bence. metroya otobüse falan bindiğinde çıkartmazsan terlemeye başlıyorsun.

  • sonsuzasagdanyaklasanadam  (24.12.17 22:13:41)
hayvan sömürüsü olmadan üretilen kaz tüyü montlar var. ölü kazların tüyleri kullanılıyor. responsible down standart onaylılara bak.

  • gölgede aynı  (24.12.17 23:11:30)