psp almalımıyım? niçin almalıyım

psp hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar psp almam için avantajları nelerdir almamam için dezavantaj varmıdır?

mesala -psp'ye wininng,wininng tarzı oynun internetten indirebilirmiyim
-2gb hafiza kartına kaç oyun kaç film kaç müzik yükleyebilirim
-ne tarz hangi oyunlar keyifler oynanır(tabi internetten indirmek şartıyla,film de indirebilirmiyim?)

1) uygun bir versiyon alırsan (3.xxOE ya da 1.5) her oyunu indirir oynarsın
2) oyun iso'ları ortalama 700-800 mb
3) mp4 şeklinde filmde indirebilirsin ama altyazı işini nasıl halledersin bilemem onun yerine divx lerini alt yazıyla beraber mp4 e çevirmek daha uygun...
4) ps2 gibi her tarz oyun var...

artık fiyatları da çok uygun, dezavantajı falan yok al gitsin, pişman olmazsın...
  • forrestgump  (03.09.07 22:44:44)
öncelikle #9810572.
nintendo ds (lite) almayı da düşünebilirsin
1) daha ucuz
2)r4ds dediğimiz flash kart sayensinde hertürlü oyunları oynayabilirsin
3) oyunlar unzipped şekilde 32-64 mb (8 mb veya 128 olanlarda var da ortalama)
all english ds romds diye bi torrent indirdim 4.85 gb
4) her tarz oyun var az önce internetten worms oynadım
5) r4ds ile dpg formatında film izleyebilir ogg mp3 vs müzik dinleyebilirsin.
  • kofteburger  (04.09.07 00:04:33)
nintendo ds ve psp kullandım. Ayrıca psp sahibiyim. Kesinlikle almalısın. Herşeyden önce bu kadar kaliteli ve teknolojik bir alete sahibi olmakta mutluluk verici. Oyunları gerçekten çok zevkli. Mesela ben ipod ile film yada dizi izleyemiyorum ancak psp ile çok rahat dizi yada film izleyebiliyorum

  • kamyon  (04.09.07 00:27:36)
psp alıp pişman olan dayaklıktır. benim bittiğim nokta kablosuz adsl bağlantısı olan bir otelde kalırken arkadaşımın psp sini çıkarıp internette dolaşması oldu. üstüne msn açıp chat yapınca oha dedim.

eğer bol yolculuk ediyorsan veya okulda/işte boş vaktin çoksa süper eğlence kaynağı olur. yalnız evde kullanmak için bence gereksiz bir alet. ps2 alırım daha iyi.
  • kimlanbu  (04.09.07 00:29:05)
kamyon: dizi yi nası izliyebilyosun yanı lost u veya a.yakasını izleyebilecekmıyım evet ise nası olucak bu iş açabilirmısın biraz(konuyu)

kimlanbu: msn olayı nası oluyor abi nerden yüklüyosun ve tuş olayı nası oluyor acaba?
  • imparatorolmayikolaymisandin  (04.09.07 01:25:36)
diziyi izlemek için normal videoyu indir, psp de izlemen için uygun boyutlara getiren programlar var, onlarla boyutunu küçült paşalar gibi izle.

msn için ayrı program yükleniyor istersen sorabilirim arkadaşa. ayrıca tuşlar süper, her tuşa 2-3 harf atanmış alıştıktan sonra seri bir şekilde yazılabiliyor. hatırladığım kadarıyla tuşlara atanan harfleri değiştirebiliyordun.

msn :

www.playstationturk.com

video dönüştürücü :

www.gezginler.net
  • kimlanbu  (04.09.07 02:07:10)
ps3 alırsan ki psp yi niye almalıyım diye soruyosan ps3 alacağını hiç sanmıyorum mgs4 de telsiz olarak gt5 de dikiz aynası olarak kullanabileceksin. hıh.

  • berhan  (04.09.07 02:55:10)
versiyon olayı nasıl oluyor nerden indirebilirim oyunları sağlam site varmı?

  • imparatorolmayikolaymisandin  (04.09.07 10:49:49)
versiyon olayi $imdi anlatmasi cok uzun.
kisaca $oyle soyleyeyim.. sifir alacaksan buyuk ihtimalle korsan oyun cali$tiramaz halde olacaksin.
ayrica link veremem $u an sana (bkz: gotumuze girebilir)
emule ya da torrent ile bol bol oyun bulabilirsin o kadar soyleyeyim.
  • sourlemonade  (04.09.07 10:52:44)
psp de veri girişi çok dallama olduğu için msn miş internette gezintiymiş pek aldanmayın. ha bir olayı vardır bu laetin hayvanlar gibi güzel oyun oynatır. film falan da ekran yüzünden pek aldanmayın. mp3 de çalar ama boyutu yüzünden yalan olur ona da pek kanmayın. tonla oyunu var güzel güzel oyun oynanabilir. evden çıkmayan bir adamsanız almayın ps2 alın ya da wii alın eğlencenin dibine vurun.
bir wii ve bir psp sahibi.

  • ozdek  (04.09.07 10:59:12)
bu movie sitesi işimi görürmü ?

www.movieconversionsoftware.com
  • imparatorolmayikolaymisandin  (04.09.07 11:40:24)
pspvideo9 kraldir.

  • sourlemonade  (04.09.07 11:47:56)
yazıcıoğlu'na git ben kopya oyun oynatan psp istiyorum de onlar verirler zaten sana... geçen bi arkadaş kullanılmamışını 370 e 4 gb kartla birlikte aldı. illa garantili alacağım dersen downgrade maceranda başarılar dilerim...

  • forrestgump  (04.09.07 13:09:11)
kadiköy civarlarında 250 civarı psp'ler varmış bi problemleri varmıdır yoksa al gitsin turp gibidir mı diyosunuz

  • imparatorolmayikolaymisandin  (04.09.07 19:22:53)