[]

uydunet modem sinyal arttırma

evde arka odalarda zayıf çekiyor ki oda ile modem arası 7 m fln. sinyali nasıl arttırabiliirm ?
 
www.hepsiburada.com
şu linkteki ürünlerden bütçene uygun olanı alıyorsun.tavsiyem prize takılanlardan.

  • oldumubeabi  (17.12.17 22:28:58) 
repeaterlar ayrı bi kanser edici cihazlar.

ben başka bi router aldım. benimki çok uç, o yüzden girmiyorum. bi ethernet kablosu al bi de access point al.
  • washe  (18.12.17 00:11:24) 
repeater yerine pirize takılan +1 yalnız wifi özelliği olanlar bayağı bi pahalı.

alternatif olarak eski sağlam modemin varsa uydunet modemine kabloyla köprüleme neyin yapıp onun wifi özelliğini kullanabiliyosun, ama biraz karışık bi işlem ben şahsen beceremedim.
  • yuto  (18.12.17 14:08:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.