[]

WhatsApp

Merhaba,
Akıllı telefona yüklü whastapp'ı sim kart olmadan wi-fiye bağlı bir şekilde kullanabilir miyiz?
Not: Simkart eski nesil telefonda(1g) kullanılmaya devam edecek.


 
telefona sim kart takılıyken whatsapp ı kur çalışır hale getir. sonraa sim kartı çıkart diğerine tak. bu şekilde çalışması lazım.


  • washe  (15.12.17 16:56:26) 
kaydettirdikten sonra herhangi bi numaraya kullanabilirsin


  • isvicre rakisi  (15.12.17 16:56:45) 
calismazsa apk dosyasini indir kur


  • her giriste sifresini unutan adam  (15.12.17 17:56:19) 
Calisir


  • i m sick tired  (15.12.17 19:49:23) 
iPhone da oluyor. Android'de olmuyor. En son denediğimde bu şekildeydi.


  • lana del rey  (15.12.17 22:37:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.