internet var ama yok gibi bişey

deli oldum yahu internet yavaş olsa da var fakat bir siteye girmek istediğimde ve ardından başka bir siteye geçtiğimde site yüklenmeyi durdurup dns probe not finished hatası veriyor. yani girmek istediğim site açılana kadar beklemezsem giremiyorum. veya bazen site yükleniyor css yüklenmiyor html elementleri mal mal sıralanıyor görüntü yok. nasıl çözerim bu sorunu?

hep mi oluyor bugün falan mı sadece? windows güncellemesi geldi, internetini sömürüyor olabilir bi onu kontrol et. bir kaç kişi daha aynı sebepten muzdaripti de ondan diyorum.

  • veritaslibertas  (07.12.17 18:01:33)
google'da niye aramadın dostum css html falan bilgilisin de aslında.

Başlat > Çalıştır > Cmd'i Açın şu kodları yazın enterlayın ( netsh winsock reset ) Pc'nizi yeniden başlatın..

Sorun çözülmezse dns' leri değiştir google dns de oluyor genelde, sonrasında ipconfig /flushdns yap cmd ile.

en stabili hızlısı opendns dir.
  • imelih  (07.12.17 18:09:42 ~ 18:10:06)
deneyeceğim sağolun

  • freetakilir  (08.12.17 01:57:12)