[]

paylaşmak istedim: Fransızca Eski Müzikler

www.malhanga.com

bu sitedeki 64 bit, kalitesiz, cızırtılı müzikleri çok severim. arada bir açıp dinlerim, sanırım 5 yıl oldu.


 
açmayı beceremedim. adblock da kapalı ancak oynat tuşunu bulamadım. :))


  • le jeune turc  (03.12.17 01:58:31) 
benim hoşuma gitti.
@ le jeune turc şarkıya tıklayınca altta back yazıyor onun sağında b kutu var, flashın açık olması lazım ona tıkla flash'a izin ver başlayacaktır.

  • zebragibi  (03.12.17 02:53:46) 
sayfanın altında bir flash player var. sayfayı açınca otomatik çalıyor.
eski bir site, mobil'de çalışmıyordur belki.

  • dahinnotha  (03.12.17 11:20:03) 
teşekkür ederim arkadaşlar


  • le jeune turc  (03.12.17 16:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.