Rastgele numaralari arayan iPhone

Bir bakmissiniz rehberden, bir bakmissiniz rehberde olmayan (ama 0532 533 falan gercek tr numaralari) kendi kendine aramis telefon. Marka iPhone 7.

Telekomu arayinca olmaz oyle sey diyip gulduler.

Arkadaslar bu bir virus olabilir mi?

muhtemelen dokunmatik bozuk.

iphone için gidip jailbreak yapıp özellikle bir yazılım yüklenmediyse virus çok zor.
  • orpheus  (01.12.17 07:18:36 ~ 07:19:08)
dokunmatik sorunu olmalı +
Zamanında arkadaşın sahip olduğu sahte samsungun kendi kendine beni araması gibi. Ben de ona: telefonun bile senden daha vefalı. beni senden çok arıyor diye takılmıştım.

  • 1adam  (01.12.17 07:49:21)
abi anlatamıyorum. dokunmatik sorunu olsa nasıl olur da normal numaraları arar?

bakın şu numaraları aramış telefon sırasıyla:

Filan Kişi (Rehberde Kayıtlı)
Falan Kişi (Rehberde Kayıtlı)
0 537 252 44 xx
0 533 691 23 xx
0 532 682 04 xx
0 533 691 23 xx
0 532 170 51 xx
0 532 570 19 xx
Falan Hanım (Rehberde Kayıtlı)

ve böylece gidiyor liste... (Random tr numaralarıyla)

eğer dokunmatik arızası olsa mesela, saçmasapan numaralar da olmalıydı listede. misal:
gibi...
  • dilemma of subscribtionability  (01.12.17 09:24:17)
mevzu şuradaki gibi. shudhtech.blogspot.com oradaki tavsiyeleri bir deneyeceğim. (telefon eşimin, ben androidçiyim)

  • dilemma of subscribtionability  (01.12.17 09:33:35 ~ 09:33:52)
telefonunuza yüklediğiniz uygulamaları bir kontrol edin.
bir çok uygulama arama yapmak, sms göndermek için izin istiyor. abuk sabuk aplikasyon varsa silin.

  • veritaslibertas  (01.12.17 10:10:34)
Tavsiyem yedek alıp iTunes’dan sıfırdan yazılım kurmanız.

  • lana del rey  (01.12.17 13:30:19)
İphone 8 al

  • Delay Fuze  (01.12.17 20:32:59)
Sorun cozuldu, durum soyle:

Bizim hanim olaydan bir hafta evvel babasinin telefonuna uygulama yuklerken usenip de kendi icloud hesap bilgileriyle yuklemis.

Son guncellestirmeden sonra tabi apple iki telefonu birbirine sync etmis. Kayinpeder birini arayinca zink bizim haniminkine de dusuyor. Aynisinin tersi de gecerli.

Ozetle, siz siz olun, cihaz degistirecekseniz fabrika ayarlarina dondurun. Ve her kullaniciya yeni hesap acin. Hanimin telefonundan 730 fotograf kayinpedere gitmis. Ya bizim aile asortik fantezileri olan bir cift olsaydi? Dusunemiyorum rezilligi...
  • dilemma of subscribtionability  (10.12.17 23:54:00)