[]

Sabiha Gökçen'e gidiş

Sabah 10.35'te uçağım var. sefaköy'den gideceğim sabiha'ya.

İki seçenek var:

Ya Elmadağ'a gidip, Havabus'e bineceğim ya da kendim metrobüsle Uzunçayır'a geçip ordan metroyla son durak. ordan da taksiyle havalimanı.

hangisini tercih etmeliyim ve iki seçeneği uygulamak için evden kaçta çıkmalıyım?

 
Ben uzuncayir + ordan geçen sabiha otobüsü yapıyorum. en az 3 saat sürüyor ama :-/ olabildiğince erken çık trafiğe kalma.


  • euteamo  (22.11.17 16:23:48) 
sabah trafiği yoğun olur özellikle otoban kısmı, bence taksimden git, 7:30 mantıklı olur.


  • hosein  (22.11.17 17:23:19) 
simdi gecti ama bir dahakine kadikoye git havasa bin.


  • beyteper canavari  (23.11.17 11:08:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.