[]

tivibu ev kullanan var mi?

memnun musunuz? belgesel kanallari nasil iyi mi? tekrar izlede belgesel kanallari da oluyor mu acaba? bir de ekran goruntulerini cekip atarsaniz cok sevinirim. tesekkurler simdiden.
 
Ben yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum. Çok mu memnunum hayır. Yer yer insanı sinir ediyor. Ama çok kar yağan bir yerdeyim. Uydu yayınının ikide bir kesilmesi can sıkıcı. Ayrıca tivibu'nun tekrar izle, geri al izle özellikleri falan işe yarıyor. Tabi ara ara sapıtıyor geri alınamıyor falan ama genel olarak iyi. belgesel kanallarında da tekrar izle var ama sanırım her program kayıtlı olmuyor ulusal kanallar gibi. çok izlenen programlar var. ama 1 haftaya kadar geriye sarabiliyorsunuz yayını.


  • shotcrete  (20.11.17 23:32:03) 
Tekrar izlede belgesel kanallarinin bazilari var ama icerik az. Eh iste memnunum. Ben de tekrar izle vb ozellikleri yuzunden kullaniyorum.


  • Domuz  (21.11.17 05:22:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.