Pegasus bagaj hakki?

Toplamda 3 adet ortalama 5er kiloluk sirt cantam var. Birini kabine alacagim. Ucak alti bagaja iki cantayi alirlar mi? Sonucta 15 kg'im altinda ama 2 parca diye tereddut ettim. Yurtici ucus. Pegasus.

Alirlar sorun olmaz.

  • mor oje  (20.11.17 18:14:46)
@mor oje ev arkadasim almayacaklarini soyledi de o yuzden tedirginim biraz.

  • frph  (20.11.17 18:18:21)
15 kiloyu aşmıyor sonuçta ve iki çanta, sıkıntı olmaz.

  • hosein  (20.11.17 18:19:44)
Biletinizde tek bagaj hakki olarak belirtilmisse almama ya da ekstra ucret talep etme haklari var. Pegasus’un biletleme sistemini bilmiyorum. Bilet aciklamaniza bakarsaniz kisitlama yapilmissa belirtilmistir. Iyi yolculuklar.

  • lamira  (20.11.17 18:24:39)
kontuarin insafina kaldiniz. bazen onemli olan toplam kilodur deyip aliyorlar, bazen de hayir tek bagaj hakkiniz var diyorlar. karsinizdaki insanin o gunku ya da genel ruh haline bagli.

  • ezeriko  (20.11.17 18:33:55)
böyle kıllık yapacaklarsa, sok 2 parça eşyanı çuvalın içine böyle bön bön yüzüne baksın.

  • blue eyes white dragon  (20.11.17 18:40:10)
Benim bildigim pegasusta parca basi bagaj degil, toplam kilo oluyor. Ki ben su ana kadar pegasusa hep oyle bindim zaten.
Toplamda max 15 kilo. Bence bi sikinti yok ama 3 tane sirt cantasi tasimak cok sacma, ufak bi bavulunuz yok mu, ona koyamiyor musunuz?

  • kuehles blondes  (20.11.17 18:43:06)
bir el çantası bir kabin valizi birlikte alabiliyorlar,
ama iki sırt çantasını nasıl görürler bilmiyorum mantıken almaları lazım

  • part time pollyanna  (20.11.17 18:54:05)