Bu yıl izlediğiniz en kötü film

Acaba nedir nedir? 2017 yılı içerisinde gösterime girmiş bir film olursa daha iyi olur.

Benim La La Land. Senaryosu itibariyle klişenin dibine vurmuş çok kötü bir filmdi bence. Bir de gereksiz uzun sahneleriyle.

Bana da ödül almış olması dokundu zaten. Ödül almasa merak edip izlemezdim bile dolayısıyla böyle de saydırmazdım :(

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (17.11.17 01:41:32)
Jeepers Creepers 3

  • kreatin  (17.11.17 01:42:02)
Oha. Yarın gideceğim o filme. Şener Şen'e güvenerek gidiyoruz hepimiz işte. Bakalım ben beğenecek miyim.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (17.11.17 01:43:18)
Happy Death Day

  • harvey  (17.11.17 01:44:16)
dunkirk imaxte izlenmeliydi. imaxin ses gücünü gösteren bir filmdi dunkirk. uçakların sesleri baya bir germişti. ses bakımından en iyi imax deneyimiydi diyebilirim.

onun dışında kılı kırk yararak gittiğim için leş ötesi bir film izlemedim. aralarında belki karayip korsanlarının son filmi olabilir ki adını bile hatırlamıyorum.
  • mr.brown  (17.11.17 02:38:19)
Cingöz recai, bok ve ötesi. Evlilik programı izlesem daha iyiydi. Ajdar ın şahdamar klibi bile daha iyi.

  • tukenmez adam  (17.11.17 06:51:21)
Kesinlikle Cingöz Recai. Yarısında cıkana kadar zor tahammül ettim. Ayhan Işık öteki taraftan kalkıp gelip evimize barkımıza musallat olsa, ışıklarımızı açıp kapasa yeridir. Rezaletti.

  • sopiro  (17.11.17 08:54:10)
baby driver

  • dedimmidemedimmi  (17.11.17 10:29:10)
The mummy ve the dark Tower! Baby driver bunların yanında Oscar adayı gibi kalır o kadar diyim.

  • mslny  (17.11.17 11:29:23)
Öff La La Land +1
Üstelik en klişe ve en cheesy müzikalleri deli gibi severim. Bu hiç olmamıştı.

Ha bir de The Wall muydu, Great Wall muydu, Çin Seddi ve canavarlar temalı film çok fenaydı.
  • kobuzchu kiz  (17.11.17 12:28:25 ~ 12:32:11)
film: Koca Dünya
belgesel: What the Health

  • superb  (17.11.17 12:35:52)
La La Land'e laf edenler, hepinize benden bir yav he he.

İzlediklerimden Arrival. Uzaylı diye solungaçla mürekkep fışkırtan ahtapot koymuşlar asfasdssadfsd, zavallı bir filmdi. Ondan 20 sene önce çekilmiş şu film ona katlar Arrival'ı.

www.imdb.com

Türkiye'deki Imax'ler çakma (en düşük kalitedeki) Imax ayrıca, hakikisi yok.
  • i was made for you  (17.11.17 12:57:40 ~ 12:58:26)
la la land'ı izlemedim ama ryan gosling'in denen kasıntı herif varsa olabilir. güzelim blade runner 2049'a da hiç yakışmamış. çok vasat bir oyuncu.

  • nothing in my way  (17.11.17 12:59:56)
"fetö ile mücadele"

  • ysfrymn  (17.11.17 13:23:13)