Tarz kardeşlerim bi bakabilir mi

herkes beğendiği almak istediği veya yakın zamanda beğenerek aldığı giysi, aksesuarı yazsın.
Linkleriyle tabi.
Görselleriyle...

Alışverişe çıkacam ama avmlerde hiç güzel şey bulamıyorum. Bu yüzden bu duyuru açıldı.

Moscot Lemtosh Blue Lenses:
i.pinimg.com

Aynı gözlüğün kahverengi camlısını kullanıyorum. O kadar memnun kaldım ki numaralısını da yaptırdım. Ancak çerçeve çok kalın durduğu için şeffaf camda tipime güneş gözlüğünün aksine pek gitmediğini fark ettim. Şimdi numaralı ve mavi cam taktırmayı planlıyorum aynı gözlüğe. An itibarıyla sahip olduğum en tarz aksesuar bu.

Almayı düşündüğüm de Timberland Duck (Asıl adı bu değildir herhalde.) bot var. O da şöyle bir şey:
image.rakuten.co.jp

Bir de bir ara kulaklık alacağım. Ona karar veremedim yaklaşık bir senedir.
  • jack of hearts  (14.11.17 12:07:18 ~ 12:09:54)
hiç tarz bi insan değilim ama şu botu çok beğendim hatta bütün renklerini çok beğendim, almaya kalksam karar bile veremem, belki bi gün çok zengin olursam diye dursun şuracıkta:

www.deriden.com.tr
  • 111111  (14.11.17 12:29:46)
www.boyner.com.tr

Bunu aldım harikulade bir bot.
  • i was made for you  (14.11.17 13:24:03)
  • suicides underground  (14.11.17 14:34:57)