Besleme ekibimize araç desteği vermek ister misiniz?

Merhabalar,

Her haftasonu bagajımızı yiyeceklerle doldurup Şile yolundan başlayarak ormanlık alanlara atılmış köpekcikleri besliyoruz. Bu pazar günü aracımız arıza yaptı ve dün perte çıktığını öğrendik. Yeni bir araç alana kadar birkaç hafta bize aracıyla destek olmak isteyen olur mu? Araç bulamazsak hayvancağızlar aç kalacak. Hep aynı yerde bizi bekliyorlar:(

not: sabah 10 gibi Dudullu Osb'de mama temin edeceğimiz fabrikada oluyoruz. Akşam 6 gibi işimiz bitmiş olur.

Moderatörlerden ricam biraz üstte kalabilir mi?

teşekkürler

Süpersiniz, umarım bulursunuz bir araba.
En kötü ihtimalle bulamazsanız günlük kiralama şansınız olur mu? Destek oluruz hep beraber.

  • hipopotamus  (14.11.17 11:29:50)
@hipopotamus teşekkürler! en kötü ihtimal kiralayacağız. ancak veteriner+aşı gibi masraflar zaten almış başını gidiyor. klinik borcumuz tavanda:) en az masrafla bu işi halletmek istiyoruz.

  • suicides underground  (14.11.17 11:31:22)
Tahmin edebiliyorum, eğer kiralamak zorunda kalırsanız lütfen buradan yazın,katkımız olsun

  • hipopotamus  (14.11.17 11:36:48)
kiralamak isterseniz yazın +1

  • veritaslibertas  (14.11.17 12:02:53)