Trabzona hangi ulasim vasitasiyla

Gideyim?

Pazartesi sabah 9'da bir sinava girecegim. İstanbul-Trabzon ucak biletleri gidis donus 400-500 tl neredeyse. Cok para. Bir de otel gerekir. 100 kagit da o olsa. Zira sinav olacagindan gec kalma riskine karsi 1 gun onceden gitmek istiyorum.

Otobus desen gidis dönüş 200 tl. Ayrica 18 saat yol. Baskasinin kullandigi araca asla guvenmem cok iyi bir sofor olarak.

Diger secenek arabamla gitmek. Bundan hem keyif duyarim, hem de kendim sürdüğüm icin guven duyarim. Uzun yolda maks. 3,5 lt yakan bir aracim var. 2 depo götürür getirir mazotla. Ama ucak parasiyla ayni hesaba gelir. Tek avantajim otel parasi yerine arabada yatarim. Hem sehri gezerken araba ihtiyacimi da gorurum.

gürcistana uçakla gidip oradan araçla geçmeyi deneyin daha uyguna bilet bulma ihtimaliniz var.

  • zebragibi  (11.11.17 15:34:27)
araba insanı yorar.
en mantıklısının uçak olduğunu düşünüyorum.
kalma açısından da otogar'ın karşısında hem öğrenci yurdu hem otel şeklinde olan yerler var.çok da kötü yerler değil 30-50 lirası falan verirsiniz bir gecelik.
  • kornisch  (11.11.17 16:46:56)