gta v almak istiyorum :/

Selamlar...

Steam'de an itibariyle 179 tl kendisi, ve ben 129,90 tl'ye cd key satan bir yer buldum. haliyle para iadesi filan yok key sattığı için.
Tam olarak güvenemiyorum da key satan yere, nasıl nereden tedarik ettiğini bilemiyorum çünkü.
N'apayım sizce? Gözümü karartıp alayım mı key'i? Ya da steam'den mi alayım, yoksa kaşınan götümü sakinleştirip steam indirimi mi bekleyim?

Gerçi rockstar pek öyle indirim filan yapmıyor hatırladığım kadarıyla özel günlerde steam üzerinden...

Bu arada, steam'in bir sonraki indirim günleri ne zaman olacak, bilen var mı?

black friday'i bekle.

  • washe  (11.11.17 14:51:33)
kaç yıllık oyuna o para değmez. black friday indirimi bekle 90 liradan fazla da verme. steam'de pre-order zamanı 90 liraya almıştım ben ve bitirmedim bile yani o kadar da şey bi oyun değil olmadı korsan indir dene beğenirsen al.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.11.17 14:54:11)
179’dan 90’a inmez herhalde yahu söz konusu rockstar olunca? İner mi ki?

  • uyuzcan  (11.11.17 15:02:17)
ayboluyor; gta v'e harcanan her kuruş değer. gta vı çıkana kadar bu böyle :)

pre-order zamanı 180 e mi ne almıştım. 500 lira olsaydı ve almış olsaydım yine pişman olmazdım. yüzlerce oyun oynadım beni açık ara en çok eğlendiren oyun gta v.
  • washe  (11.11.17 15:02:33)
steamdb.info

60 liraya düşmüşlüğü var ama 16 nisan 2015'te zaten PC için çıkmıştı. hatalı o sanki. defalarca 89.50 ye düşmüş.
  • washe  (11.11.17 15:05:17)
180 çok çok fazla. Geçen sene 81'den almıştım cash cardla 130'a gelmiş. Oynayan başka arkadaş yoksa online bayıyor. Hikaye modu oynanacaksa sadece, korsan indir sonra fiyatı düşünce alırsın.

  • reactionic  (11.11.17 15:32:11)
@washe link için teşekkürler, bunun varlığından haberim yoktu, kullanırım ben bunu...

bu arada cd key satanla ilgili yorum gelmedi hiç, genel olarak güvenilir midir bu iş? ve kaynağı nedir, bilen var mı?
  • uyuzcan  (11.11.17 15:54:07)
cd key satan yer neresi? ben steam dışında sadece humble bundle'dan oyun aldım. o yüzden çok hakim de sayılmam öyle 3rd party satıcılara. şahsi fikrime göre; zaten oyun pc'ye çıkalı 2 sene oldu, black friday 23 kasım. 10-12 gün daha bekleyiver steam'den al kafan rahat olsun :)

  • washe  (11.11.17 15:57:43)
@washe; özelden satıcı adresini gönderdim.
black friday'i bekleyeceğim, teşekkürler...

  • uyuzcan  (11.11.17 16:29:54)